Dni Warszawy – Piknik Mieszkaniowy na Polu Mokotowskim

Dni Warszawy 2017 to druga edycja wyjątkowego w swojej formie Pikniku Mieszkaniowego. Ponad 30 deweloperów z około 100 inwestycjami, firmy zajmujące się aranżacją wnętrz, nowe technologie – wszyscy spotykamy się w jednym miejscu by udowodnić jedno – w Warszawie po prostu warto zamieszkać!

Bez względu na to, czy już mieszkasz w Warszawie, czy dopiero szukasz swoich czterech kątów, odwiedź nas 10 i 11 czerwca na Polu Mokotowskim!

Oprócz niezliczonej liczby informacji i porad, które czekają na Ciebie w drugi czerwcowy weekend, na Polu Mokotowskim znajdziesz ogrom atrakcji, które sprawią, że poczujesz się jak w domu. Strefa Smaku zaserwuje Ci kulinarną podróż po zakątkach Europy i całego świata, Strefa Relaksu otuli Cię przyjemną atmosferą wśród zieleni, a Strefa Młodego Warszawiaka zapewni rozrywkę dla całej rodziny! Dodatkowo Warszawska Potańcówka, Kino letnie i wiele, wiele innych atrakcji sprawią, że gdy już przyjdziesz, zostaniesz z nami na długo!

Spotkaj się z nami i poznaj wyjątkowych ludzi, z którymi żyjesz w Warszawie – w mieście, które oprócz tego, że jest niewątpliwie najbardziej różnorodnym miastem w Polsce – czy to ze względu na jej architekturę, czy bogatą historię i wielokulturowość – po prostu da się lubić!

Dołącz, zaproś znajomych i spędź drugi weekend czerwca w najlepszej atmosferze. Bo dlaczego nie? 🙂

Polub nasz fanpage: www.facebook.com/DniWarszawy lub obserwuj stronę www.dniwarszawy.pl , gdzie regularnie będziemy informować Cię o czekających atrakcjach.

Odwiedź nas 10 i 11 czerwca na Polu Mokotowskim!

Data

10 cze 2017 - 11 cze 2017

Czas

08:00 - 16:00

Etykiety

Wydarzenia w Czerwcu 2017

Lokalizacja

Pole Mokotowskie
Pole Mokotowskie
QR Code