Piknik Rodzinny w Fun Park Digiloo

 

Już w sobotę, 24 czerwcaodbędzie się w Warszawie piknik rodzinny, który połączy dobrą zabawę z edukacją. Zaplanowano nie tylko wiele atrakcji dla dzieci oraz ich rodziców i opiekunów, takich jak animacje i warsztaty kulinarne dla najmłodszych czy warsztaty taneczne z Pauliną Biernat, lecz także kurs pierwszej pomocy i spotkania z ekspertami. Organizatorem wydarzenia jest serwis MAMAWFORMIE.PL. Imprezę poprowadzi Lidia Piechota – znana dziennikarka i blogerka parentingowa. 

Udział w pikniku mogą wziąć całe rodziny. Uczestnicy mogą liczyć zarówno na świetną zabawę, jak i na to, że tego dnia wiele się nauczą. Jednym z elementów wydarzenia jest kurs pierwszej pomocy prowadzony przez Ariela Szczotoka, ratownika medycznego i instruktora ratownictwa. Kurs będzie miał formę warsztatów, a świeżo nabyte umiejętności będzie można przećwiczyć na fantomach. Dorośli dowiedzą się, jak w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia mogą pomóc swoim podopiecznym, a dzieci będą miały szansę zainteresować się tematyką pierwszej pomocy.
Ponadto piknik będzie okazją do tego, by poddać się bezpłatnemu badaniu znamion oraz spotkać się z ekspertami, m.in. lekarzami i dietetykami. Dorośli będą również mogli porozmawiać z logopedą lub psychologiem i wziąć udział w warsztatach.
Dla dzieci zaplanowano animacje, pokój Świnki Peppy, zawody w laserowego paintballa oraz warsztaty kulinarne. Podczas pikniku dobra zabawa czeka jednak także dorosłych. Przewidziano dla nich warsztaty coachingowo-taneczne z Pauliną Biernat, tancerką znaną z programu „Taniec z gwiazdami”.
Piknik odbędzie się w sobotę, 24 czerwca w godzinach 10.00-18.00 w Fun Park Digilooprzy ul. Merliniego 2 w Warszawie. Wydarzenie poprowadzi Lidia Piechota, autorka bloga parentingowego „Extremama”. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mamawformie.pl.

Data

24 cze 2017

Czas

10:00 - 18:00

Etykiety

Wydarzenia w Czerwcu 2017

Lokalizacja

Fun Park Digiloo
Fun Park Digiloo Mokotów Poland 02-511
QR Code