Rodzinny Piknik w Hulakula „Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy”

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta razem z Komitet Ochrony Praw Dziecka oraz Wydawnictwo ADAMADA zapraszają na Rodzinny Piknik „Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy”, który odbędzie się w niedzielę 11 czerwca w Hulakula. Będzie to kolejna odsłona kampanii Komitetu połączona z prezentacją atrakcji dla całej rodziny, zaplanowanych w Hulakula na zbliżające się lato.

„Wspólnie czytamy – dzieci wspieramy” jest akcją promująca czytelnictwo wśród najmłodszych i dla najmłodszych, ale także zwracającą uwagę na wartość i jakość czasu, który spędzamy wspólnie z dzieckiem. „Wspólna zabawa – niezapomniane wakacje” – to także hasło zbliżającego się lata w Hulakula, dlatego z wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się we współpracę z Komitetem Ochrony Praw Dziecka – podkreśla prezes Rozrywkowego Centrum Miasta Bogumił George.

Wśród atrakcji niedzielnego pikniku przewidziano m.in. wspólne czytanie książek z aktorkami Maria Seweryn i Anna Gzyra, warsztaty z Marią Seweryn pt. „Jak ciekawie czytać dzieciom książki?”, spotkanie z psychologiem Aleksandrą Piotrowską i Mirosławą Kątną pt. „Czytanie wstępem do rozmowy na trudne tematy”, a także warsztaty kulinarne dla najmłodszych z finalistą programu MasterChef Junior Polska TVN – Kuba Tomaszczyk. Nie zabraknie także twórczych animacji, zabaw ruchowych, zajęć plastycznych i konkursów z nagrodami dla najmłodszych.
Wydarzenie poprowadzi dziennikarz i radiowiec Roman Czejarek.
Wstęp i udział we wszystkich atrakcjach w trakcie pikniku jest bezpłatny. Ponadto na gości czekać będzie specjalna promocja na kręgle i plac zabaw – 50%.

Partner:
Komitet Ochrony Praw Dziecka
Wydawnictwo ADAMADA

Patronat medialny:
CzasDzieci.pl
MiastoDzieci.pl – inspiracje dla rodziców i dzieci
Qlturka.pl
Dziecko w Warszawie
M jak Mama
Świat Zabawek
Rynek Zabawek
RDC
Victor Junior
KUMPEL

HULAKULA ROZRYWKOWE CENTRUM MIASTA
ul. Jagiellońska 82 B, Warszawa
11 czerwca (niedziela), początek godz. 11.00

Data

11 cze 2017

Czas

11:00

Etykiety

Wydarzenia w Czerwcu 2017

Lokalizacja

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta Warsaw Poland 03-301
QR Code