Wyprzedaż garażowa dla przyszłych mam i dzieci!

Co kobieta pomyśli, to powie, a jak już powie, to zrobi 🙂
Tak się stało i w naszym przypadku!
Jesteśmy mamami, więc nic, co z ciążą i macierzyństwem związane, nie jest nam obce. Również problemy…

Naszym pomysłem jest stworzenie miejsca dla obecnych i przyszłych mam. Miejsca przyjaznego dzieciom i całym rodzinom. Mother&Baby Garage Market to inicjatywa, gdzie spotkają się Ci, którzy chcą sprzedać oraz kupić odzież ciążową i dziecięcą, zabawki, akcesoria w okazyjnej cenie. A wszystko to oczywiście w niezapomnianej atmosferze 🙂

Garażówka Mother&Baby 2017 – I EDYCJA już 14 maja w niedzielę w centrum Warszawy przy ul. Smolnej 38!

Dla przyszłych mam to okazja do kupienia tych ubrań, które noszą tylko podczas ciąży przez kilka miesięcy, a za które w sklepie trzeba zapłacić fortunę. Podczas warszawskiej wyprzedaży Mother&Baby możesz także za grosze skompletować garderobę dziecięcą, czy zabawki. Dzieci szybko wyrastają z ubranek, noszą je krótko, dlatego z pewnością znajdziesz rzeczy w idealnym stanie.

Za uczestnictwo w naszej imprezie, zarówno kupującym, jak i sprzedającym, na pewno podziękują portfele. 🙂

Chcemy, aby nasze spotkanie było nie tylko okazją do zakupów, ale również do zawierania nowych znajomości i dzielenia się swoimi matczynymi spostrzeżeniami. Dlatego też przestrzeń, którą przygotowałyśmy pod spotkanie, podzielona zostanie na strefy: zakupową, gastronomiczną, wypoczynkową oraz strefę malucha.

Jeśli jesteś jedną z mam, której w szafie zalegają ubrania po dzieciach w dobrym stanie, zabawki, ubrania ciążowe – zgłoś się do nas!
Adres e-mail: kontakt@motherbabygaragemarket.com.pl
Tel. kontaktowy: 732 998 289

Data

14 maj 2017

Czas

12:00 - 18:00

Etykiety

Wydarzenia w Maju 2017

Lokalizacja

ulica Smolna 38, 00-375 Warszawa, Polska
ulica Smolna 38, 00-375 Warszawa, Polska
QR Code