Triki Warszawianki

3 powody dla których warto kupić książkę dla dzieci “Myszka Hania”

Wiecie kochani co sprawia ogromną satysfakcję dla rodzica, mianowicie to, kiedy dziadkowie mówią: “Kochani, jak wspaniale rozbudziliście w Jasiu uwielbienie do książek” Bardzo nam na tym zależało i tym większa jest nasza radość, że się udało. Ostatnio nawet do tego stopnia, że w sklepie zabawkowym synek chętniej sięga po książki niż zabawki. Myślę, że do tego sukcesu przyczynił się brak telewizji. Jasiek szuka bodźców, obrazów, naturalnie poznaje świat. Powoli nadchodzi nasz czas również na bajki, choć nie ukrywam, że rola komentatora w książkach bardzo mi odpowiadała 🙂

Lubimy z Jaśkiem myszki, może obrazkowe bardziej niż te prawdziwe. Jednak nie jest to główny powód, dlaczego kupiliśmy taką książkę.

Po pierwsze warto kupić książkę dla wspaniałych ilustracji i niezwykłych historii małej myszki Hani. Nasza urocza bohaterka nie zawsze jest posłuszna i czasem grymasi. Myszka Hania przestraszyła się zimy, płakała za topniejącym bałwanem i po raz pierwszy poszła do przedszkola. Dorastanie małej myszki zamknięte w jednej książce. Wiele z tych historii rozczula, kiedy zdajemy sobie sprawę jak wiele rzeczy zadziwia, przeraża czy fascynuje nasze dzieci w wielkim świecie.

Po drugie, zbliża się świąteczny czas i musimy odpowiadać na coraz to trudniejsze pytania naszych dzieci. Coraz większa jest ich podejrzliwość dotycząca pana z wielkim workiem oraz kłopoty z napisaniem listu do Świętego Mikołaja. Wyczekiwanie na zimowy, świąteczny czas możemy zatem rozpocząć razem z Myszką Hanią.

Po trzecie, dla mnie to najważniejszy powód, ponieważ książka jest napisana przez moją ciocię 😛
Serdecznie cioci gratuluję i mocno kibicuję.

 

Książka “Myszka Hania” do kupienia w empiku:

http://www.empik.com/myszka-hania-mikulska-barbara,p1154556915,ksiazka-p


Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook

Polub mnie na Facebooku