Triki Warszawianki

Co kupić przedszkolakowi na dzień dziecka?

Prawda jest taka, że mamy tylko jedno dzieciństwo, a później tęsknimy do niego przez całe życie. Czasu nie cofniemy, ale możemy zadbać o niezapomniane chwile naszych szkrabów. Niech mają beztroskie lata, pełne zabawy i uśmiechu na twarzy.

Święto naszych dzieci zbliża się wielkimi krokami. To taki dzień, kiedy nie kupuję swojemu czy innym szkrabom ubranek, kosmetyków, bucików. Tylko to co ich najbardziej ucieszy, czyli właśnie zabawki.

Zabawki, które bawią, edukują, radują. Mogę Wam polecić ostatnio odkrytą przeze mnie firmę włoską Sevi. W ich ofercie można znaleźć wiele bezpiecznych zabawek wykonanych z drewna, malowanych nietoksycznymi farbami.

Jasio miał w tym roku dzień dziecka trochę wcześniej i przetestował specjalnie dla Was kilka ciekawych zabawek. Przeznaczone są dla bąbli od 2 i 3 lat, więc testowanie odbyło się pod czujnym okiem mamy i taty 😛 Niektóre z nich nadają się idealnie na prezent dla przedszkolaków.

Specjalnie dla Was mała niespodzianka, poniżej upust na zakupy w wysokości 10%.

 

CYRK NA KÓŁKACH

Dosłownie cyrk na kółkach, dzięki magnetycznemu przyciąganiu mamy trzy cyrkowe wagoniki. Do pierwszego wagonu dołączona jest żyrafa i lew w klatce. Następnym zakupem będzie u nas tor drewniany albo kolorowy dywan po którym Jan będzie mógł jeździć swoimi pociągami, samochodami i innymi pojazdami, których już troszeczkę zebrał. Jasiek już przestudiował ulotkę produktów, oglądał kolejne pociągi i samochodziki do kolekcji. Nawet nie sądziłam, że kiedyś będę miała w domu taką flotę pojazdów, ale tak to już z jest chłopakami 😛

Zabawka dedykowana od 2 lat. Cena 41,50 pln

WÓZ STRAŻACKI

Drewniany wóz strażacki o jakim marzy każdy chłopiec. Strażacka czerwień, świetnie wykonane figurki i dbałość o szczegóły, jest nawet gaśnica i nosze dla pacjenta na wypadek poparzenia 😛 Mimo swojej wagi, wóz jeździ bardzo miękko i cicho, dzięki dobrze wykonanym kołom. Jasiek był pod dużym wrażeniem, kiedy rozłożyliśmy strażacką drabinę i na górze mógł umieścić ludzika. Nie wspomnę o lince do gaszenia pożarów, którą można rozwijać i zwijać na kołowrotek po udanej akcji 😛

Zabawka dedykowana od 3 lat. Cena 114 pln

NA LOTNISKU

Troszeczkę to tak wygląda, że niektóre zabawki rodzice kupują bardziej dla siebie niż dla dzieci i faktycznie tak się stało tym razem. Lotniska, samoloty, podróże to nasze zamiłowania, więc musiały się znaleźć na naszej liście. Zabawka jest całkowicie bezpieczna, nietoksyczna i wykonana z pianki modelarskiej. Jeżeli chodzi o składanie to rodzice mogą się tutaj trochę wykazać lub np. starsze rodzeństwo. Podejrzewam, że cały model byłby dopiero w stanie złożyć 5 czy 6 latek. (Choć ,może nie doceniam małych konstruktorów) Małe rączki Jasia zbyt jeszcze mocno ściskają miękkie elementy. Dlatego cały model lotniska zaczeka na niego na półce jeszcze jakiś czas, ale samoloty i ludziki są już w użyciu. Przyjemne ludziki pilot, stewardessa i oczywiście turyści z bagażami to Janka obecni ulubieńcy.

Zabawka dedykowana od 3 lat. Cena 82 pln

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA, ŁOWIMY RYBKI

Ciekawy pomysł na rozpoczęcie nauki z liczeniem, cyferkami. W zestawie są ponumerowane żetony oraz wędka z magnesem i ponumerowane, drewniane rybki z magnesem. Im dziecko jest starsze to możemy rozpocząć naukę cyferek. Najlepsza nauka jest zawsze przez zabawę, więc warto próbować. My póki co skupiamy się na aspekcie zręcznościowym. Jaś mnie zaskakuje, bo jak widać na zdjęciu potrafi łowić nawet z fotela. Wygodny ten mój wędkarz 🙂

Zabawka dedykowana od 3 lat. Cena 57 pln

Zabawki do recenzji i testów Jasia dostarczył sklep Zielone Zabawki Bardzo dziękujemy!

Drewniany Cyrk z magnetycznymi wagonikami

Kreatywny Wóz strażacki dla chłopca

Zestaw Kreatywne Lotnisko

Edukacyjna zabawa w rybki

Sklep Zielone Zabawki posiada również bardzo ładne propozycje dla dziewczynek firmy Sevi, Trudi, Manhattan Toy, sami zobaczcie.


Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook

Polub mnie na Facebooku