Miejsca przyjazne dzieciom

Gdzie można zobaczyć gigantycznego Transformersa, wsiąść za kółko Zygzaka McQueena czy przytulić Minionka?

Jest takie przyjemne miejsce o którym już może słyszeliście, może je już odwiedziliście, ale obok którego nie można przejść obojętnie. Gdzie jest? Bardzo blisko Warszawy, ponieważ jest to Zalesie Górne.

Spędziliśmy w tym parku wyjątkowo udany rodzinny dzień. Nie spodziewaliśmy się, że atrakcji jest tak wiele, że podczas zwiedzania, korzystania z przyjemności prawie zastał nas wieczór. Trzeba przyznać, że jadąc tam warto zabrać ze sobą zapas napojów i kiełbasek na ognisko lub grill. Cieszy mnie bardzo, że mogę śmiało polecić to miejsce dla różnych grup wiekowych. Zarówno trzylatkowie jak i dziewięciolatkowie znajdą tutaj coś dla siebie. Maluchy docenią park jako strefę bajkową, natomiast strasze dzieci docenią około 300 eksponatów strefy filmowej. Nasz Janek zachwycony był możliwością wsiadania głównie do monstertracków, oczywiście Zygzak Mcqueen i ciuchcia Tomek zrobiły na nim duże wrażenie. Super zabawą było również zjeżdżanie na oponach oraz mini golf. Dla wspomnianych wcześniej starszych dzieci jest wiele eksponatów dotyczących Star Treka, giganty Transformersy do tego strefa tampolin, symulatory, park linowy i wiele innych. W tym sezonie został również otwarty park wodny, w którym znalazły się zjeżdżalnie, wakeboard, ale z tymi atrakcjami trzeba zaczekać na kolejny ciepły sezon. Aktualnie polecam wybrać się w słoneczny jesienny weekend na spacer filmowymi ścieżkami.

Co jeszcze możecie tam zobaczyć? M.in. ścieżkę Discover przyroda z gigantycznymi grzybami, ludzki z żołędzi nawiązujące do Titanica czy Romeo i Julii, Strefę Jurassic Park, samochody z filmów o Mad Maxie, Astony Martiny Jamesa Bonda, latający ford Harrego Pottera, auta z Wyścigu śmierci, UFO i statek Star Trek, pojazdy z bajek dla dzieci- Bob Budowniczy, strefę kosmiczną , roboty filmowe, wojowników filmowych, strefę militarną oraz American Dream i wiele, wiele innych! Posiadamy także strefę zabaw, golf oraz strefę muzyczną.

Godziny otwarcia Dzielnicy Filmowej/Planety Zalesie (trzeba weryfikować oczywiście ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną)

wrzesień – otwarte w weekendy 10-19 (w pozostałe dni tylko dla grup zorganizowanych)

październik – otwarte w weekendy 11-18 (w pozostałe dni tylko dla grup zorganizowanych)

Cennik i więcej szczegółów znajdziecie klikając tutaj na stronę Dzielnica Filmowa


Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook