Miejsca przyjazne dzieciom

Kulturalny Dzień Dziecka. O czym marzą nasze maluchy?

Powiem Wam w sekrecie o czym marzą dzieci. Nie są to wcale najdroższe zestawy lego, ani również najmodniejsze zestawy z lalką Barbie. Dzieci nie da się tak łatwo przekupić. Dlaczego, mając pozornie wszystko, mogą być nieszczęśliwe? Ponieważ absolutnie nic nie zastąpi czasu jaki dzieciom możemy poświęcić. Najlepiej tego dnia zostawić w domu całą elektronikę, komórki, laptopy, tablety i inne rozpraszacze naszej uwagi i pochłaniacze czasu. Zamiast drogich prezentów możemy zrobić maluchom wyjątkowy Dzień Dziecka. Poświęcić im cały dzień i niech same wybierają jak chcą go spędzić. Możemy pójść na lody, które lubią najbardziej, a później możemy pójść na ulubiony plac zabaw, bawić się w lesie w podchody albo szaleć na łące. Możemy też zapoczątkować rodzinny rytuał, który będziemy powtarzać co roku. Uśmiech i radość dzieci gwarantowana, a dodatkowo pozostaną dla wszystkich bezcenne wspomnienia.

Podpowiem Wam jako patron medialny wydarzenia, że warto właśnie z okazji Dnia Dziecka wspólnie wybrać się do Teatru Kamienica na wspaniały event i premierę spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście”.

Już 4 czerwca 2017 roku, Fundacja Kulturalne Dzieci Waw Pl serdecznie zaprasza do  Teatru Kamienica przy ul. Solidarności 93 w Warszawie. Tego dnia  odbędzie się rodzinny event dla całej rodziny oraz premiera spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” Duetu JaHa czy li Hanny Kochańskiej i Jacka Zawady.

Kulturalny Dzień Dziecka to dzień wypełniony atrakcjami dla najmłodszych.
To dzień dla wszystkich. Niezapomniane chwile dla najmłodszych. Najważniejsze dla Fundacji Kulturalne Dzieci WAW Pl jest dbanie o odpowiedni rozwój Naszych pociech. Przez ciekawy sposób zachęcamy maluchy do poznania świata teatru, aktorstwa, muzyki czy tańca. Kulturalny Dzień Dziecka to:

  • 11:00 Kreatywne animacje dla dzieci
  • 12:00 Premiera spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” Duetu JaHa
  • Bajki- czytajki dla najmłodszych
  • Konkursy na scenie z nagrodami
  • Bilety do różnych instytucji Kulturalnych


Jedną z atrakcji będzie premiera spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” Poznajcie wesołą dziewczynkę w czerwonym kapturku i zobaczcie, jak radzi sobie
z przeszkodami w drodze do babci. Kto okaże się prawdziwym, a kto fałszywym przyjacielem? Który świat okaże się bardziej bezpieczny i przyjazny? Wielkie miasto
z gąszczem ulic, świateł, autobusów i tramwajów czy świat wirtualny, w którym każdy może być każdym?

Ambasadorkami wydarzenia zostały: Ambasadorami Kulturalnego Dnia Dziecka są: Hanna Kochańska, Paulina Holtz, Eliza Gwiazda, Karolina Pilarczyk, Karolina Nowakowska, Agnieszka Kałuża, Anna Sandowicz, Dominika Zasiewska oraz Piotr Rozenek.

Przed i po spektaklu na najmłodszych będą czekały fantastyczne animacje i warsztaty z animatorkami Fundacji Kulturalne Dzieci Waw Pl podczas których dowiemy się co Czerwony Kapturek nosił w koszyku do Babci? Warsztaty zorganizowane przy współpracy z Bobo Frut. Na swoje warsztaty zaprasza również Fundacja Family for Family. Na scenie będą  konkursy ze wspaniałymi nagrodami od Prószyński i S-ka, Ziaja, Sylveco dla dzieci. Partnerami wydarzenia zostali również Shintai, Vianek, DepilConcept.

Wstęp bezpłatny, na wydarzenie obowiązują zapisy gdyż ilość miejsc jest ograniczona: kasia@kulturalnedzieci.pl, wszystkie informacje dostępne na www.kulturalnedzieci.pl.

Partnerami Medialnymi wspierającymi Nasz Kulturalny Dzień Dziecka są: Radio dla Ciebie, Dziecko w Warszawie, Ohme.pl, Przedszkole.edu.pl, Mapa dzieci, Czas Dzieci, Mama Warszawiaka, Mama klub pl, e-szkrab.pl, Mamy Mamom, Oh, Mummy!, Informator Stolicy, halowawa, wolnasobota.pl.

 


Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook

Polub mnie na Facebooku