Triki Warszawianki

Nie uwierzycie jak szybko można zrobić zakupy w sklepie Mój Market.

Zapewne znacie to uczucie i rozczarowanie, kiedy zaglądacie do lodówki, a tam światło…. Doświadczam tego zawsze po powrocie z urlopu. Jak to po wypoczynku pełen zawrót głowy, tony prania, dużo zamieszania, a każdy głodny! I to już w tej chwili, natychmiast i atak na mamę, bo chcemy jeść! Jak mamy mrożonki czy puszki to jesteśmy uratowani, ale zaraz dochodzą nowe potrzeby…proszek się skończył, tabletki do zmywarki itp.

Ciekawa jestem czy zamawiacie zakupy przez internet? W takich sytuacjach to moja pierwsza myśl, jednak do tej pory nie słyszałam o firmie, która dostarczałaby je szybko, a nie na następny dzień czy kilka dni później…Fartownie zostałam poproszona o przetestowanie zamówienia zakupów z firmy Mój Market. Zakupy można w prosty sposób zamówić przez internet z popularnych sieci spożywczych tzn. Lidla czy Biedronki. To zapewne najpopularniejsze sieci wśród mam dbających o budżet domowy. Ja się przyznam, że czekałam z utęsknieniem, kiedy wprowadzą sprzedaż online.

Już Wam pisze jak to działa, same zobaczcie jak zakupy mogą być przyjemne. Zupełnie inne od codziennego obrazka… Mamy w Biedronce z płaczącym dzieckiem na ręku, poirytowane, starające się skompletować listę zakupów, a po powrocie do domu …o zgrozo… zapomniały kupić pieluch.. To się dopiero nazywa niefart.

No to ułatwmy sobie trochę życie, tym bardziej, że żyjemy w dobie internetu. Wchodzimy na stronę Mój Market. Po wpisaniu kodu miejsca zamieszkania na panelu wyświetla się najwcześniejsza możliwa godzina dostarczenia zakupów dla Waszej lokalizacji. Nie uwierzycie, bo  jest to tylko godzina bądź maksymalnie dwie! Wydawałoby się to mało realne, aby przykładowo w godzinach szczytu w szybkim czasie skompletować, sprawdzić, złożyć i dowieść zamówienie do klienta. A jednak możliwe. Budżetowo wygląda to w ten sposób, że ceny są troszkę wyższe niż w tych dyskontach, ale nadal atrakcyjne i z dużą możliwością wyboru artykułów. Część produktów jest nawet tańsza porównując do  innych supermarketów on-line.

Dodam do tego, że przesyłka jest w dobrej cenie. Powyżej 199 zł jest darmowa. Natomiast minimalna wartość zamówienia to 99 zł. Zamówiłam, więc produkty i towary powiedzmy pierwszej potrzeby pourlopowej. Typowo jak dla naszej rodziny kilka warzyw, owoców, nabiał, chleb, mięso itp. Zamówienie składałam o 18.04, a o godzinie 19.37 już rozpakowywałam produkty z siatek. W między czasie na stronie możemy podglądać czy już ktoś kompletuje nasze zamówienie. Dostajemy też sms z informacją, że zamówienie jest kompletowane. Osoba, która robi zakupy zadzwoniła do mnie i dopytała czy satysfakcjonuje mnie zamiennik jakiegoś produktu, którego akurat zabrakło na sklepie. Ucieszył mnie ten kontakt, bo domówiłam przy okazji zgrzewkę wody niegazowanej. Nawet, gdyby szoperka nie zadzwoniła to w momencie, gdy zaczynała zakupy otrzymuje się numer kontaktowy i można zawsze domówić jakiś produkt 🙂

Reasumując rodzina nakarmiona, lodówka zaopatrzona, mój kręgosłup stabilny i przypuszczam, że szybkie zakupy w Mój Market wejdą w cotygodniowy, wygodny rytuał.
Zapomniałabym, a specjalnie dla Was został przygotowany kupon. Udanych zakupów 😛

 

 

 


Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook

Polub mnie na Facebooku