Lifestyle

Piknik rodzinny na Plaży Wilanów już 16 czerwca 2019. Przybywajcie na Festiwal Księżniczek i Dzielnych Rycerzy.


Nauka dworskiej etykiety, turniej rycerski i królewskie warsztaty plastyczne! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkie księżniczki i rycerzy z Wilanowa i okolic, na rodzinny piknik pełen atrakcji prosto z królewskiego zamku! Widzimy się 16 czerwca na Plaży Wilanów. Wstęp wolny.

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek to seria weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend – od maja do października – spotkamy się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyjemy pasjonujące przygody, nabędziemy nową wiedzę, rozwiążemy zagadki i poznamy nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest nieodpłatny.

16 czerwca w godzinach 11-16 zapraszamy na Plażę Wilanów na królewski piknik rodzinny. Na wszystkie piękne damy i szlachetnych rycerzy czekają wspaniałe atrakcje! Szkoła Rysunku SealArt poprowadzi kreatywne zajęcia z rysowania i zdradzi Wam tajniki grafiki komputerowej. The Teachers pokaże Wam jak zrobić wymarzoną koronę i imponujący miecz – wszystko to w wesołej atmosferze nauki języka angielskiego. Na stoisku Kliniki Leczenia Jąkania będziecie mogli zadać nurtujące Was pytania dotyczące wad wymowy, pomalować buźki oraz stworzyć ogromne bańki mydlane! Ciekawą atrakcję przygotował Creative Club – budowanie królestwa na wspólnym serwerze Minecraft! Z kolei pod okiem ekspertów z Gekon Bio będziecie mogli spróbować produktów ekologicznych, wziąć udział w konkursie oraz dowiedzieć się co nieco o ekologii – w końcu jest to temat bliski wszystkim nowoczesnym księżniczkom i rycerzom! Wszystkich głodnych członków rodziny królewskiej
i wojowników ich dzielnej armii zapraszamy do strefy foodtrucków.

Fundatorem nagród – wciągających gier planszowych – jest firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią
na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

E:\back upy Krystyny - nie ruszać\ZN listopad 2017 KR\ZwalczNude.pl\Aktywna Rodzina\mat PR\kapitan_Warszawa_postac.jpg

Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook