Miejsca przyjazne dzieciom

Pompon – dzieci, jedzenie, sztuka. To hasła super lokalu na Woli, który powstał z myślą o rodzinach z dziećmi.

Właśnie o takich miejscach śnią młode mamy. Takie miejsce znalazłam na warszawskiej Woli. Marzą mi się takie miejsca w każdej dzielnicy Warszawy.

Wypicie ciepłej kawy czy zjedzenie dobrego obiadu – tak to możliwe właśnie w Pomponie 🙂 Cieszy mnie fakt, że jedzenie jest zdrowe, eko, tak jak lubię najbardziej 🙂 Dla zupełnie małych dzieci mamy mogą zakupić słoiczki i poprosić o podgrzanie. Nie obawiałam się zamówić Jaśkowi gnocchi z pulpecikami drobiowymi w pomidorowym sosie. Zjadł prawie całą porcję, więc nie było najgorsze. Moje pierożki też były pyszne i też nadawały się do podziału z malcem. Dałam mu tylko kawałeczek na smaka, bo zamiast się bawić, poszedłby spać z przejedzenia 🙂

Do zabawy w lokalu są dwie oddzielone i zamknięte strefy dla dzieci. Jedna jest dla małych szkrabów, mieści się obok stolików rodziców. Druga zaś jest dość duża, składa się z dwóch pomieszczeń i ma podgląd kamer. Możemy więc spokojnie dziecko puścić do zabawy, a my w tym czasie jemy ciepły posiłek z podglądem telewizyjnym na malca :))

W kolorowym Pomponie nie brakuje atrakcji. Po zdjęciu bucików, dzieci mogą szaleć na zjeżdżalni, huśtawce, mogą chować się w domkach, bujać na ukrytym hamaku. Wszędobylskie auta, odkurzacze, misie, wózki sklepowe, klocki, zabawki sensoryczne umilają czas spędzony w dużej, kolorowej sali. Dla starszych dzieci jest toaleta zaraz przy sali, żeby nie było awarii :))) Przewijak dla najmłodszych możemy znaleźć po drugiej stronie lokalu.

Minusem jest stromy podjazd dla wózkowiczek, ale podobno ma się to zmienić. Lokal staje się też coraz popularniejszy, dlatego miejmy nadzieję, że przy następnej wizycie uda nam się pobawić bez bitwy o zabawki…;p

Żeby na koniec jeszcze troszkę osłodzić Pompon dodam, że lokal organizuje zajęcia edukacyjne, wystawy, przedstawienia, projekcje kinowe, slajdowiska. Jest jeszcze coś specjalnego, co zachwyci każdą mamę – Pompon Spa!

To kiedy widzimy się w Pomponie? 🙂

Artykuł nie jest sponsorowany, wyraża moją prywatną opinię. MAMA WARSZAWIANKA

Pompon, ul.Młynarska 13, Warszawa Wola

Pompon, ul.Młynarska 13, Warszawa Wola

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Miejsce przy stole dla dziecka
Miejsce do przewijania
Strefa dla dzieci
Menu dla dzieci
Infrastruktura/wjazdy/schody/windy/itp.

Summary: Lokal dla dzieci? Godny polecenia dla małych i dużych dzieci.

4.8

User Rating: 0 (0 votes)

Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook

Polub mnie na Facebooku