Lifestyle

TK Maxx – sklep dla nowoczesnych mam. Uwaga! Konkurs na Dzień Dziecka!

Jestem pewna, że pokochacie TK Maxx na nowo, dzięki temu postowi. Specjalnie dla Was niespodzianka w formie konkursu z fantastycznymi 7 nagrodami na nadchodzący Dzień Dziecka.

 KONKURS NA DZIEŃ DZIECKA

(16-19.05)

NAPISZ W KOMENTARZU JAKĄ NAGRODĘ WYBIERASZ DLA SWOJEGO DZIECKA I UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. (Wybierasz spośród poniższych 7 nagród oznaczonych logo TK MAXX)

LICZYMY NA WASZĄ KREATYWNOŚĆ 😛

1) KARTA PODARUNKOWA DO SKLEPU TKMAXX O WARTOŚCI 70 pln – karta o podanej kwocie, którą można zrealizować w sklepach stacjonarnych TK Maxx na terenie polski.

2) Malujemy z księżniczkami – wspaniały zestaw dla małych księżniczek. Zawiera 40 elementów. Stempelki, naklejki, flamastry, itp. Przeznaczony dla dzieci od 3 lat.

3) Gwiezdny zestaw malarski – farby, flamastry, kredki i wiele innych gwiezdnych niespodzianek. Łącznie aż 67 elementów. Przeznaczony dla dzieci od 5 lat.

4)Śmieciara- wymarzony pojazd dla każdego młodego samochodziarza.Wydaje dźwięki i ma otwieraną tylną klapę i element ruchomy, aby wciągać kosz na śmieci Wymiary dl 16 cm, wys 8 cm. Auto przeznaczone dla dzieci od 3 lat.
5) Pierwszy czarodziejski telefon – mój pierwszy smart phone z księżniczkami. Zabawka w angielskiej wersji językowej. Można nauczyć się kolorów i cyferek. Przeznaczona dla dzieci od 2 lat.

6)Pierwszy magiczny tablet – na tablecie sam zmieniasz papierowe obrazki, uczysz się ze strażakiem liczb, kolorów, odpowiadasz na pytania klikając w pilota. Zabawka w angielskiej wersji językowej. Odpowiednia dla dzieci od 2 lat.7)Biżuteria księżniczki  – dla małej strojnisi, spinki, gumki do włosów, naszyjniki i inne z ulubioną bohaterką. Łącznie w zestawie 18 elementów. Przeznaczone dla dzieci od 3 lat.

 

Muszę przyznać, że mając dziecko nie jestem już częstym gościem w galeriach handlowych. Każda mama wie co to znaczy zakupy razem z malcem. Osoby nie mające jeszcze dzieci również mogą się domyśleć, że nie jest to lekkie zadanie.

Niestety ostatnie zakupy przez internet skończyły się dla mnie bez happy endu. Zamówiona sukienka wyglądała jak worek na ziemniaki, czapka dla Jaśka 5 rozmiarów za mała, a paskiem dla męża moglibyśmy związać całą rodzinę. Zwroty, reklamacje itd.

W niektórych kwestiach jestem tradycjonalistką, dlatego szczególnie kupując prezenty dla bliskich chcę czegoś dotknąć, obejrzeć z bliska i kupić coś od serca. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać gdzie mogę zakupić oryginalną zabawkę dla synka, torbę dla babci i okulary dla siebie. I wiecie co, udało mi się wszystkich miło zaskoczyć. Kupiłam ogromną śmieciarę dla Jaśka, oryginalną firmową torbę dla babci i leciutkie, kolorowe okulary dla siebie na nadchodzący letni sezon.

Na szczęście jest takie miejsce w wielu dużych miastach, w którym można kupić chyba wszystko i to w dobrej cenie 😛 W TK Maxx znajdziemy tysiące marek, przystępne ceny, oryginalne produkty, które cały czas się zmieniają.

Będąc jeszcze w ciąży skompletowałam prawie całą wyprawkę w TK Maxx. Można tam znaleźć piękne kocyki dla niemowlaków, cudne zestawy malutkich skarpetek w ładnym opakowaniu. Są też zabezpieczenia dla dzieci, torby do wózka, trafiłam nawet na model śpiworka idealnie pasujący do naszego wózka. Teraz Jasia nie mogę odciągnąć od regałów z zabawkami. Kolorowe, grające, oryginalne, świecące. Ostatnio specjalnie kupuję zabawki mówiące czy liczące po angielsku, żeby się trochę Jasiek osłuchał i edukował już od najmłodszych lat.

 

Moje ulubione produkty

 

Magiczny, dziecięcy dział

 

Karty Podarunkowe dobre na każdą okazję

 

Jako nowoczesna mama pozostaję wierną fanką TK Maxx i Wam też polecam!

 


Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook

Polub mnie na Facebooku