Miejsca przyjazne dzieciom

Warszawskie Dni Rodzinne 17-19 Marca 2017

 

Miło mi poinformować, że już wkrótce odbędzie się IX edycja Warszawskich Dni Rodzinnych w terminie 17-19 marca 2017! Mama Warszawianka objęła w tym roku patronat medialny nad tym wydarzeniem. Cieszę się, że szykuje się dużo atrakcji dla naszych najwspanialszych, młodych warszawiaków. Zapraszam wszystkich do wspólnej rodzinnej zabawy.

Podczas Warszawskich Dni Rodzinnych będzie darmowy wstęp do wielu atrakcyjnych miejsc w całej Warszawie. Każda dzielnica Warszawy udostępnia darmowo wydarzenia, sale zabaw, zajęcia po uprzednich zapisach.

Zapisy zostaną uruchomione 24 lutego o godzinie 10:00! Już teraz zapraszamy do przejrzenia wydarzeń (zakładka Wydarzenia IX edycja) na które będziecie mogli się zapisać. Wydarzenia są dodawane na bieżąco.

Na zajęcia obowiązują ZAPISY: WARSZAWSKIE DNI RODZINNE http://www.warszawskiednirodzinne.pl/

Tak było podczas ostatniej edycji Warszawskich Dni Rodzinnych na warszawskim Ursynowie

Podczas Warszawskich Dni Rodzinnych odbędzie się Warszawski Piknik Rodzinny odbędzie się 19 marca 2017 r. w godzinach 11:00-15:00 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany, ul. Lindego 20 (przy Metrze Wawrzyszew).

Podczas gdy rodzice będą zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, psychologów i lekarzy, na najmłodszych czeka mnóstwo wspaniałej zabawy: spotkacie rybkę MiniMini+, maskotkę ZTM – uroczy Bilecik; spróbujecie wyjść z escape roomu przygotowanego specjalnie na tę okazję przez Team Exit. Miasto Stołeczne Warszawa zaprosi na zajęcia plastyczne i techniczne dla dzieci organizowane przez warszawskie kluby dla rodzin; dzieci będą również miały okazję zobaczyć jak pracuje zespół Pogotowia Ratunkowego oraz Straży Pożarnej, która na Piknik przyjedzie wozem ratowniczo-gaśniczym; Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprosi do swojego stoiska gdzie, poprzez gry i zabawy pokaże najmłodszym jak bezpiecznie poruszać się w sieci, a rodzice dowiedzą się jak chronić swoje pociechy. Będziecie mieli także okazję do zrobienia sobie szalonych, nietypowych zdjęć w fotobudkach CAMERAlnie i Make a Wish, lub profesjonalnych fotografii na stoisku Magiczne Chwile. Leroy Merlin zaprosi wszystkich do wspólnego sadzenia roślinek, o stylizację dziecięcych fryzur zadbają Fryzurki spod Chmurki, zaś Funiversity przeprowadzi wybuchowe eksperymenty. Na Pikniku będzie okazja do wysłuchania wykładu oraz konsultacji z Jeannette Kalyta najbardziej znaną położną w Polsce.

Podpowiedzi parkingowe

Drodzy goście, ponieważ dbamy o nasze środowisko, zachęcamy Was do przybycia na nasz wielki Warszawski Piknik Rodzinny Prudential np. komunikacją miejską. Poniżej kilka wskazówek jak dojechać:

  1. Metro – wysiadacie na stacji Metro Wawrzyszew i kierując się w stronę Lasku Bielańskiego szukacie ul. Lindego 20.
  2. Autobusy od strony ulicy Kasprowicza – przystanek autobusowy Metro Wawrzyszew – autobusy linii: 156, 184, 303.
  3. Jeśli macie ochotę na trochę dłuższy spacer możecie przyjechać od strony ul. Marymonckiej. Wysiadacie na przystanku UKSW i idziecie ul. Lindego do CRS Bielany. Autobusy – 103, 121, 181 , Tramwaje – 6, 17
  4. Jeżeli zdecydujecie się na przyjazd samochodem, zachęcamy do zaparkowania auta na parkingu PARKUJ i JEDŹ przy stacji Metra Młociny. To tylko jedna stacja metra od stacji Wawrzyszew, a ile frajdy z przyjazdu metrem! Możecie również skorzystać z parkingu PARKUJ i JEDŹ przy stacji Metra Wawrzyszew (po środku ulicy Kasprowicza).

    Będziemy bawić się razem z Wami – MAMA WARSZAWIANKA


Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook

Polub mnie na Facebooku