Miejsca przyjazne dzieciom

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Warszawie

Sama szukałam zajęć dodatkowych dla swojego dziecka i przekopałam chyba cały internet. Wybór zajęć jest ogromny, ale trzeba się naszukać. Postanowiłam pomóc rodzicom i zebrać w jednym miejscu różne zajęcia dodatkowe organizowane w Warszawie. Myślę, że każdy znajdzie coś dla swojej pociechy. To najlepszy moment na zapisy na zajęcia, niektóre z nich ruszają od września, inne prowadzą jeszcze dni otwarte i zapraszają na lekcje pokazowe. Polecam szczerze każdemu, aby w miarę dostępności skorzystać i upewnić się wcześniej czy dziecko będzie zainteresowane uczęszczaniem na zajęcia, które dla niego wybraliśmy. My już byliśmy na kilku dniach otwartych i teraz tylko pozostał nam wspólny wybór tych właściwych zajęć. Tym razem należy od do naszego dziecka.

Proszę udostępniajcie dalej ten post, może być on pomocny dla wielu rodziców i zaoszczędzi im czas na przekopywanie ofert w internecie.

Lekcje pokazowe języka angielskiego

BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE !!!Drodzy Rodzice, Zapraszamy na lekcje pokazowe języka angielskiego, które odbędą się w Centrum Helen Doron przy ul. Grochowskiej 133/5. Lekcje odbędą się 5 września w sobotę. Dla każdej grupy wiekowej mamy inne godziny. I tak: dzieci w wieku 2-3 – godz. 8.35 dzieci 3-4 lata – godz. 9.30 dzieci 5 lat – godz. 10.20 dzieci 6-7 lat – godz. 11.10 dzieci 8-10 lat – godz. 12.00 dzieci powyżej 10 roku życia zapraszamy o godz. 12.45 Lekcje pokazowe są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy: 690 997 321 ZAPRASZAMY!!!

Link do wydarzenia

Mały inżynier

Właśnie ruszyły zapisy na zajęcia pozalekcyjne w nadchodzącym roku szkolnym 

Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was nowości, którymi są:
– Programowanie Roblox (9-15 lat)
– Programowanie Python (9-15 lat)
– Programowanie Aplikacji Mobilnych (8-15 lat)
– Programowanie Minecraft Java Script (10-15 lat)
– Programowanie Junior (5-7 lat)

Zapisy już wystartowały 

Miejsce: Mały Inżynier, ul. Kulczyńskiego 8a, Warszawa
Zapraszamy do zapisów
https://www.malyinzynier.pl/zajecia-pozalekcyjne-warszawa

Link do wydarzenia

Balet dla dzieci

BALET DLA DZIECI od września będzie odbywał się w dwóch grupach wiekowych w środy, począwszy od 9.09. z pedagogiem baletu @dorota_mentrak_baczkowska

KIDS BALLET – zabawy baletowe dla dzieci w wieku 3-6 lat, grupa otwarta,

JUNIOR BALLET – podstawy baletu oraz nauka choreografii tanecznej, grupa otwarta oraz kontynuacja nauki.

ZAPISY! Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy przez grafik na naszej stronie, z uwagi na panującą pandemię przyjmujemy do 10 osób na zajęciach a bilety możecie zakupić w formie:
1 wejścia,
Karnetu 4 wejść na 1 technikę np. Na balet,
Karnetu 8 wejść na 2 techniki np. na balet i taniec.
Karnety są ważne 28 dni od daty ich rozpoczęcia.

Serdecznie zapraszamy do zapisów! 

#baletwkulturzefizycznej#baletdladzieci#baletdladzieciwarszawa#zabawybaletem#naukabaletu#kidsballet#juniorballet#zapisy#kobiecestudioruchu#kulturafizyczna

Kultura Fizyczna, Cieszyńska 6

info.kulturafizyczna@gmail.com

Link do wydarzenia

Klub Małego Pisarza

Drodzy Rodzice! 

Miło nam poinformować, że od dziś ruszają zapisy na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w wieku 6-12 lat w ramach Żoliborskiego Klubu Małego Pisarza. Dzieci podczas warsztatów będą tworzyły wymyślone przez grupę książki, z którymi wrócą do domu 

 KIEDY
Zięcia będą realizowane od września do grudnia 2020 w dwóch grupach:

📙

WTORKI od 19.00 do 21.00

📘

CZWARTKI od 17.00 do 19.00

 GDZIE
Wszystkie warsztaty odbywać się będą w Miejscu Aktywności Lokalnej przy ul. Marii Kazimiery 20/1 (Miejsce Aktywności Lokalnej na Żoliborzu) oraz będą realizowane przez Klub Małego Pisarza.

 ZAPISY
Nabór trwa do 3 września 2020 do godz. 20.00.
4 września poinformujemy Państwa, które dzieci zakwalifikowały się do poszczególnych grup.

Prosimy o zapisywanie dzieci poprzez wysłanie maila na dres: 

 klubmalegopisarza@gmail.com. W mailu prosimy o podanie:

 imienia i nazwiska dziecka oraz informacji ile uczestnik ma lat,

 imienia i nazwiska opiekuna,

 telefon opiekuna,

 informacji do której grupy mamy zapisać dziecko.
W rzazie dodatkowych pytań prosimy dzwonić 

 882 127 399 

O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Im wcześniej, tym lepiej 

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią ilość dzieci na zajęciach może wynieść maksymalnie 8. Rodzice podczas zajęć będą musieli spędzić czas poza obiektem. Każde dziecko będzie przy wejściu dezynfekowało ręce.

 ZAPRASZAMY
Na warsztaty zaprasza Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz. Projekt jest realizowany w ramach budżetu obywatelskiego.
Zapraszamy serdecznie!

 O KLUBIE MAŁEGO PISARZA

Klub Małego Pisarza to warsztaty pisarskie, w trakcie których dzieci same wymyślają opowieść. Spisujemy ją na bieżąco i drukujemy w formie książeczek. Następnie dzieci rysują ilustracje i każde wraca do domu z własną książką, na której widnieje jego nazwisko jako współautora.

Jak to wygląda w praktyce?

Krok 1 – krótka rozmowa o książkach – kim jest bohater, czym jest czas i miejsce akcji itd…
Krok 2 – dzieci pod okiem pirata Jakuba wymyślają opowieść, którą spisuje na bieżąco czarodziej Paweł
Krok 3 – Jakub i Paweł drukują książkę, której treść wymyśliły dzieci
Krok 4 – jeszcze chwila na indywidualne ilustracje według własnego widzi mi się i książka gotowa!
Każde dziecko wraca do rodziców z książką, na której widnieje jego nazwisko jako współautora!

Link do wydarzenia

Balet w Sulejówku

Zapraszamy od września na nasze nowe zajęcia dla dzieci – BALET

Otwieramy dwie grupy wiekowe (3-5lat, pow. 6 rż). Zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatne zajęcia w Tydzień otwarty w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Zapisy prowadzimy elektronicznie na stronie https://bit.ly/3aYI4Qz oraz w naszej nowej siedzibie przy ulicy Bogusławskiego 14A. Podczas zajęć baletowych dzieci poznają świat tańca klasycznego. Nauczą się podstawowych kroków, choreografii (które potem zostaną zaprezentowane rodzicom). W trakcie zajęć będziemy kształcić poczucie rytmu, wzmacniać i rozciągać mięśnie, pracować nad prawidłową postawą ciała oraz rozwijać koordynację ruchową. Uczestnicy będą tańczyć do muzyki klasycznej z najpopularniejszych baletów m.in. Jezioro Łabędzie, Dziadek do orzechów i inne, jak i do piosenek ze znanych wszystkim bajek.Zajęcia baletowe odbywać się będą w każdy czwartek- grupa młodsza (dzieci 3-5 lat) godzina 16:00, grupa starsza (dzieci pow. 6 rż) godzina 17.00. Instruktor Karolina Raj – absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Tancerka z zawodu i zamiłowania. Ukończyła studia wyższe na wydziale Pedagogiki, Uniwersytetu Warszawskiego. Była tancerka Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka”. Laureatka turniejów Tańca Polskiego w formie towarzyskiej. Wielokrotna Mistrzyni tańców polskich w formie towarzyskiej. Od 2013 prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych.

Link do wydarzenia

Zajęcia pokazowe Matplaneta

Twoje dziecko juz od najmłodszych lat jest zafascynowane liczbami?Liczy schody, klocki, samochody, buduje figury, zaskakuje Cię spostrzegawczością…Rozwiń talent swojego dziecka, pozwól mu wraz z nami dotknąć Matematyki i pokochać ją. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe: https://e-matplaneta.pl/dni_zapisy/public/dni_otwarteZajecia całoroczne:https://zapisy.matplaneta.pl/

Rodzicu czy jesteś ciekawy w jaki sposób 4-latek jest w stanie przez 1,5h uczyć się matematyki? A może chcesz, aby Twój 4-latek wiedział czym jest ułamek, symetria, prostokąt czy nieskończoność to zapisz go na nasze zajęcia próbne. Przyjdź, zobacz i przekonaj się, że twoje dziecko jest matematycznym geniuszem!

Link do wydarzenia

Lekcje jazdy na rolkach

I Love Rolki – to projekt grupy osób, dla których jazda na rolkach jest pasją, a nie od dzisiaj wiadomo, że gdy jest ona powiązana z pracą zawsze przynosi wymierne rezultaty.

Nie ważne ile masz lat, czy jeździsz i jak jeździsz. U Nas, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie daj sobie wmówić, że są instruktorzy od wszystkiego. Instruktorzy I Love Rolki specjalizują się w dziedzinach, w których czują się najlepiej – i jest to gwarantem zadowolenia i progresu każdego naszego ucznia.

Dzieci i dorośli, podstawy jazdy, slalom, speed, jazda miejska, slide’y i agressive – to wszystko poznasz przychodząc na nasze zajęcia. Pamiętaj! Ostrzegamy, że zaczynając z nami rolkową przygodę problemem nie będzie „czy jeździć” tylko „kiedy jeździć”, bo my zarażamy rolkami – SKUTECZNIE.

Zajęcia prowadzone są w następujących miejscach:

Miejsca odbywania się zajęć grupowych podane są w kalendarzu.

W przypadku lekcji indywidualnych, miejsce zajęć należy ustalać bezpośrednio z instruktorem prowadzącym.

kontakt warszawa@iloverolki.pl

Link do wydarzenia

Zajęcia tenisa dla dzieci

ZAPISY NA SEZON 2020/2021

Szkoła tenisa dla dzieci od 3-go roku życia zaprasza na zajęcia zapoznawcze:

Warszawski Ursynów,

Sulejówek

Bobrowiec koło Piaseczna.

Zajęcia z fabułą w bajecznym wydaniu

ręcznie wykonane rekwizyty zajęć

tenisowe dzieciństwo

www.tenisovki.pl
tel. +48 692 139 096
e-mail: kasia@tenisovki.pl

Link do wydarzenia

Zajęcia judo

Jednym z zajęć, które wracają do nas od września są zajęcia Judo dla dzieci 

RUSZAJĄ ZAPISY, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Są to zajęcia łączące gry, zabawy oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki i ćwiczeń kształtujących prawidłową postawę oraz koordynację. Na zajęciach wprowadzamy elementy integracji sensomotorycznej oraz ćwiczenia rozwijające koncentrację. W Judo nie zapominamy także o elementach judo. Uczymy bezpiecznie upadać unikając złamań oraz urazów głowy. Judo wyrabia u dzieci umiejętność zdrowej rywalizacji z zasadami fair play oraz uczy pokonywać gorycz porażki. Stopień intensywności ćwiczeń dostosowany jest do możliwości rozwojowych dzieci. JUDO ze względu na swój unikalny ogólnorozwojowy charakter idealnie wspomaga prawidłowy rozwój dziecka zarówno fizyczny jak i psychiczny. Judo jest znakomitym przygotowaniem do uprawiania każdej dyscypliny sportowej 

Smart-Fit Mama&Kid
ul. Batalionów Chłopskich 78
WARSZAWA
kontakt@smart-fit.pl

Link do wydarzenia

Zajęcia nauki pływania

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsc na wrześniowy kurs nauki pływania dzieci starsze i maluszki od 3 miesiąca życia.Terminy kursów poniżej (uwaga: w wyjątkowych sytuacjach terminy kursów mogą ulec zmianie).Rezerwacji miejsca można dokonać poprzez:1. Formularz na stronie http://letsswim.pl/formularz/2. Messenger3. Telefonicznie: Ola 513 043 744, Marta – 509 189 669Osoby z KONTYNUACJI do dnia 15.08.2020 otrzymają sms z prośbą o rezerwację!Serdecznie zapraszamy!!!#letswim#plywanieniemowląt#kursyplywania#szkolaplywania

Link do wydarzenia

Zajęcia nauki pływania

**Pływalnia Delfin** ul. Kasprzaka 1-3
*Pływalnia Foka* ul. Esperanto 5

Zapraszam na zajęcia indywidualne oraz w grupie 2-3 osobowej dla:
*Dzieci
*Młodzieży
*Dorosłych

Więcej informacji i zapisy:
*Tel: 512-283-256
*wiadomość prywatna
*mail: info@sportomania.pl

Link do wydarzenia

Zajęcia piłka nożna

Halo mamy z Warszawy! A czy Wy rozpoczniecie ten sezon w barwach Mistrza Polski?

Zapisz siebie lub swoje dziecko na nasze treningi 

Nasz pierwszy trening odbędzie się na płycie głównej boiska Legia Warszawa

Zapisz się

Odbierz strój

Przyjdź na trening na stadionie Mistrza Polski

Więcej info o wydarzeniu: http://legiasoccerschools.pl/aktualnosci/wyjatkowy-start-sezonu-trening-na-plycie-glownej-2689

Duży wybór spośród 10 lokalizacji w Warszawie 

Legia Soccer Schools zaprasza na treningi piłkarskie w poniższych programach szkoleniowych:

• Przedszkola piłkarskie – dzieci w wieku 3-7 lat. Więcej o projekcie – klik.
• Szkoły piłkarskie – dzieci w wieku 6-14 lat. Więcej o projekcie – klik.
• Szkoły techniki – dzieci w wieku 6-14 lat. Więcej o projekcie – klik.
• Szkoła bramkarzy – dzieci w wieku 7-14 lat. Więcej o projekcie – klik.
• Szkoła motoryki – dzieci w wieku 6-14 lat. Więcej o projekcie – klik.
• Piłkarski Rodzic – treningi piłkarskie dla dorosłych (16+ lat). Więcej o projekcie – klik.
• Obozy piłkarskie – dzieci w wieku 6-14 lat. Więcej o projekcie – klik.

Zapisy oraz listę lokalizacji znajdziesz tutaj KLIKNIJ LINK

Link do wydarzenia

Zajęcia koszykówka dla dzieci

W pierwszy weekend zbliżającego się miesiąca (5-6 września) ruszy kolejny sezon Legia Basket Schools. Koszykarskie przedszkola działają w czterech lokalizacjach na terenie Warszawy.

Już dziś zapraszamy do uczestnictwa wszystkie dzieci w wieku od 3 do 11 lat.

– Legia Basket Schools to zajęcia dla najmłodszych podczas, których dzieci w wieku od trzech do jedenastu lat uczą się gry w koszykówkę poprzez zabawę. Staramy się angażować również rodziców – w tym celu organizujemy treningi podczas których rodzice ćwiczą razem ze swoimi pociechami. W każdej lokalizacji pracują świetnie wykfalifikowani trenerzy, którzy pomagają naszym podopiecznym  podstawy warsztatu koszykarskiego – mówi Michał Przybylski, dyrektor Akademii Koszykówki Legii Warszawa.

Legia Basket Schools to unikalny projekt w skali Warszawy. Dzięki niemu około dwustu dzieci od trzeciego do jedenastego roku życia  poznaje podstawy koszykarskiego rzemiosła. Zajęcia w ramach Legia Basket Schools odbywają się w czterech lokalizacjach: Wilanów, Wola, Ursynów i Białołęka. Wychowankowie Legia Basket Schools tworzą zespoły uczestniczące w oficjalnych rozgrywkach Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki (WOZKosz) w kategoriach rozgrywek do lat 12 oraz 13.

Dołącz do Legia Basket Schools już dziś. Szczegóły dotyczące opłat oraz terminów treningów znajdziesz TUTAJ.

Wszelkie pytania dotyczące treningów Legia Basket Schools prosimy kierować droga mailową: info@legiabasketschools.pl

Link do wydarzenia

Kursy Programowania


Nowy rok szkolny już tuż tuż

, co oznacza, że w Gigantach Programowania trwają zapisy na semestr jesień / zima 2020!

Wybierz zajęcia stacjonarne lub online, na których Twoje dziecko będzie się świetnie bawić i nauczy się programować, a przede wszystkim będzie bezpieczne!

W przypadku zajęć stacjonarnych gwarantujemy zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz sprawne przejście na tryb online w razie, gdyby sytuacja tego wymagała.

Wolisz od razu zapisać dziecko na lekcje online? Nie ma problemu – nasze zajęcia są w pełni interaktywne i odbywają się w małych grupach!

Chcesz się dowiedzieć, jakie kursy mamy obecnie? Sprawdź naszą stronę https://zapisy.giganciprogramowania.edu.pl/?fbclid=IwAR3vIalf7qF-TyKwHLqHLXcQPrZROcl5ADtYX7mLfGKf6t1slgJV036EDBI

Link do wydarzenia


Zajęcia pokazowe programowanie

Ruszyły zapisy na 𝗱𝗮𝗿𝗺𝗼𝘄𝗲 𝘄𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝘆 𝗽𝗼𝗸𝗮𝘇𝗼𝘄𝗲!
Chcecie zapisać dziecko na kurs programowania ale nie wiecie, który poziom będzie dla niego odpowiedni?

Przyjdźcie na nasze zajęcia pokazowe! To doskonała okazja aby sprawdzić czy nasze kursy odpowiadają Waszym oczekiwaniom 

Podczas spotkania trenerzy odpowiedzą na nurtujące Was pytania oraz przeprowadzą lekcję próbną 

W tym roku zapraszamy Was na zajęcia 𝘀𝘁𝗮𝗰𝗷𝗼𝗻𝗮𝗿𝗻𝗲 oraz 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲

Zapiszcie się i sprawdźcie jak uczymy w MindCloud.
Zapraszamy na stronę kliknij tutaj

Link do wydarzenia

Lekcje pokazowe online

EARLY STAGE Białołęka II- LEKCJE POKAZOWE ONLINE dla uczniów klas 0-3! Lekcje pokazowe języka angielskiego z Early Stage to świetna okazja, aby bliżej poznać naszą szkołę oraz sposoby nowoczesnej nauki języka angielskiego, a także, w przypadku zajęć prowadzonych online, zaznajomić się z interaktywnymi narzędziami

Warszawa Białołęka II,

7/09/2020,

godzina 18:00 – dzieci z klas 0-3, ONLINE, https://earlystage.pl/pl/szkola/bialoleka-2ZAPISY: bialoleka.sekretariat@earlystage.pl/ 696 076 027 do dnia 4.09

Link do wydarzenia

Zajęcia pokazowe muzyczne

Już w niedzielę 6 września zapraszamy na pokazowe lekcje zajęć wokalnych Class Vocals !

Zajęcia o godzinie: 10.30; 11.30; 12.30

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Prosimy potwierdzenie przybycia poprzez przesłanie wiadomości z wybraną godziną.

Pragniemy poinformować, iż w celu zapewnienia odpowiedniej jakości zajęć ilość miejsc o poszczególnych godzinach jest ograniczona.

Link do wydarzenia

Zajęcia muzyczne

Rozwijamy się dla Was! Od września w Music Place czekają na Was zajęcia gry na pianinie, gitarze, ukulele oraz zajęcia śpiewu! Zajęcia realizowane są w trybie indywidualnym oraz grupowym (gitara, ukulele), prowadzone przez pasjonatów muzyki, nauczycieli zaangażowanych w rozwój swoich uczniów! Niedługo przedstawimy Wam sylwetki wszystkich współpracujących z nami w tym roku nauczycieli, a zrobiło nam się pokaźne grono wspaniałych pedagogów!Tymczasem zapraszamy do zapisów, liczba miejsc dostępnych na każdy instrument jest ograniczona!

 500 049 463
  biuro@guitaracademy.edu.pl
akademiagitary@yahoo.com

NATOLIN: ul. Braci Wagów 1

Link do wydarzenia

Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne – na zajęciach mali aktorzy uczą się używać ciała i mimiki, by wyrażać emocje takie jak: radość, smutek, przyjaźń i złość. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, aparat mowy oraz rozładowują napięcie. Uczą również koncentracji, a co najważniejsze, wyrażania własnych odczuć i myśli.

Bezpłatne zajęcia pokazowe odbędą się we wtorek, 8 września o godz. 17:00 na które wspólnie z Mini Przedszkolak zapraszamy dzieci od 6 lat 

Na zajęcia pokazowe obowiązują zapisy!

 536 264 100

 kontakt@dzieciecaakademiatworczosci.pl

 Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć lub zmiany ich terminu.

Dziecięca Akademia Twórczości

Józefów, Al. Nadwiślańska 54

Link do wydarzenia

Zajęcia

Dzień dobry!
Ruszyliśmy z zapisami na zajęcia w nowym semestrze w naszym Centrum na Ursynowie 

– Terapia SI
– Logopeda dziecięcy
– Wczesna nauka czytania
– TUS
– Terapie indywidualne

Zapraszamy do kontaktu:
mailowego:
kontakt@centrumkidsup.com
telefonicznego:
575 440 641

więcej szczegółów na naszej stronie:
www.centrumkidsup.pl

Link do wydarzenia

Zajęcia trening umiejętności społecznych

Od września zapraszamy na TUS’y w Wilanowie, na Mokotowie i w Konstancinie-Jeziornie.
Więcej informacji: 

krokus.waw.pl/trening-umiejetnosci-spolecznych

Link do wydarzenia

Zajęcia taneczne

TYDZIEŃ OTWARTY W SZKOLE TAŃCA POLISH CLUB! 7-10 września 2020!

Nadchodzi nowy sezon taneczny 2020/2021. Teraz możesz spróbować każdego tańca i wybrać zajęcia lub kurs idealny dla siebie! Zapraszamy na tydzień otwarty!

W tym czasie będziemy realizować grafik dla dzieci, młodzieży i dorosłych dostępny na naszej stronie: https://polishclub.pl/grafik/Dołącz do nas! ————–info@polishclub.pl, 502 501 355 lub 572 327 997

Link do wydarzenia

Zajęcia taneczneZapraszamy na wyjątkowy DZIEŃ OTWARTY w Akademii Tańca Ursynów. 

Już 5 września od godziny 10:00 czeka na Was moc atrakcji, bezpłatne zajęcia taneczne, pokazy naszych wspaniałych instruktorów oraz wiele innych niespodzianek.

Nie może Was zabraknąć!!!! 

ZAPISY!!!
https://www.akademiatanca.com.pl/kursy-tanca-warszawa/kurs-tanca-dla-dzieci-warszawa/#dzien-otwarty-ursynow

Link do wydarzenia
Share this Story

Polub mój profil na Facebook by otrzymywać więcej takich informacji
⬇️⬇️⬇️

Komentarze Facebook